contact

Neem contact op

Inhoudelijke vragen over de Participatiescan kunnen worden gesteld aan het landelijke programmamanagement (Ecorys en Nederlands Jeugdinstituut):

Ecorys: Henk Bakker (henk.bakker@ecorys.com; 06-13000603)

NJi: Paulina Hublart (p.hublart@nji.nl; 06-16813858)

Vragen van technische aard (technische werking Participatiescan, inloggen en accountbeheer) graag stellen aan EMB AV:

Susanne Meeuwissen: susanne@embav.nl

Heb je vragen aan je eigen landelijke vertegenwoordiger in het Platform Participatiescan (voorzitter Erik Dannenberg: edannenberg@divosa.nl):

Divosa: J├╝rgen Woudwijk (jwoudwijk@divosa.nl)

Ingrado: Carry Roozemond (c.roozemond@ingrado.nl)

Lecso: Marc Cantrijn (m.cantrijn@lecso.nl)

UWV: Marianne Zoetmulder (marianne.zoetmulder@uwv.nl)

MEE NL: Petra de Jong (p.d.jong@mee.nl)

VOBC: Erie Merkus (e.merkus@vobc.nu)

S-BB: Renske Hamstra (r.hamstra@s-bb.nl)

MBO Raad: Karin Lukassen (k.lukassen@mboraad.nl)

VO Raad: Jessica Tissink (jessicatissink@vo-raad.nl)

VNG: Astrid Jansen (astrid.jansen@vng.nl)

LCR: Else Roetering (e.roetering@lcr-suwi.nl)

Jeugdzorg Nederland: Hans Spigt (hans.spigt@jeugdzorgnederland.nl)

Cedris: Desiree Curfs (d.curfs@stroomopwaarts.nl)